12 nisan 2009 galatasaray fenerbahce maci - boun sözlük

kullanıcı girişi

kullanıcı adı veya e-mail

Şifre

üye olcam | şifremi unuttum

giriş
Yeni > Eski
Eski > Yeni
A'dan Z'ye
Z'den A'ya
Başlangıç
Bitiş
Tanımlarda arat
Entrylerde arat
İyisinden
günmdeki başlıkları.. (0 başlık)

yok böyle bi şey

1.
2008 - 2009 sezonunun merakla beklenen derbisi. her iki taraf içinde hayati önem taşıyan, kaybedenin artık sadece ligin bitmesini bekleyeceği, türkiye futbol federasyonunun* 1240 kodlu, ali sami yen stadyumunda oynanacak maçtır.

hangi takımın taraftarı ya da hangi renge gönül vermiş olursa olsun herkesin merak ettiği, belki de dünyanın bir çok yerinde hayatı durduracak müsabakaların en heyecanlısı. bilmem kaç yüz yıldır süre gelen rekabet, fenerbahçe'nin üstünlüğü, yenilen yedi* gole karşılık atılan altı* gol hepsi bunun bir göstergesi.

biri olmazsa diğerininin olmayacağı, edilen onca küfüre rağmen rakip taraftar tribünündeki arkadaşını maçtan sonra; "çıkabildiniz mi ?" diye arayan insanların hep birlikte omuz omuza takımlarını destekleyeceği, insanın yaşadığını hissettiren anların en güzelidir. tahmin yapmak yerine, beklemek izlemek gerekir.

iş bu başlık maçtan bir hafta önce açılmış olup, en çok entry girilen başlık olmaya 4 dalda aday gösterilmiştir. * *
(ipini koparan yoyo, 02.12.2009 20:34)
2.
her ne kadar iki takım da bu sene pek zevk vermese de, her zaman olduğu gibi bu sefer de superligin en heyecanlı maçlarından biri olacaktır. futbolcular şampiyonluk umutlarından bağımsız olarak canla başla oynayacaklardır, ezeli rekabet böyle bir şeydir. fazla gaza gelip birbirlerine saldırmamaları dileğiyle...

edit 1: imla.
edit 2: ne demişim ben ya, ezeli rekabetmiş, hadi ordan, yemişim.