Notice: Use of undefined constant durum - assumed 'durum' in /var/www/vhosts/bounsozluk.com/httpdocs/index.php on line 8 Notice: Undefined index: durum in /var/www/vhosts/bounsozluk.com/httpdocs/index.php on line 8 Notice: Undefined index: fb in /var/www/vhosts/bounsozluk.com/httpdocs/index.php on line 37 Notice: Undefined index: userid in /var/www/vhosts/bounsozluk.com/httpdocs/genelsorgular.php on line 9 Notice: Undefined variable: yasakip in /var/www/vhosts/bounsozluk.com/httpdocs/genelsorgular.php on line 131 Notice: Use of undefined constant i - assumed 'i' in /var/www/vhosts/bounsozluk.com/httpdocs/func.php on line 492 Notice: Undefined index: i in /var/www/vhosts/bounsozluk.com/httpdocs/func.php on line 492 Notice: Use of undefined constant i - assumed 'i' in /var/www/vhosts/bounsozluk.com/httpdocs/func.php on line 527 Notice: Undefined index: i in /var/www/vhosts/bounsozluk.com/httpdocs/func.php on line 527 Notice: Use of undefined constant i - assumed 'i' in /var/www/vhosts/bounsozluk.com/httpdocs/func.php on line 815 Notice: Undefined index: i in /var/www/vhosts/bounsozluk.com/httpdocs/func.php on line 815 Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /var/www/vhosts/bounsozluk.com/httpdocs/func.php on line 892 Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /var/www/vhosts/bounsozluk.com/httpdocs/func.php on line 893 Notice: Undefined variable: uyenick in /var/www/vhosts/bounsozluk.com/httpdocs/func.php on line 915 Notice: Undefined variable: efect in /var/www/vhosts/bounsozluk.com/httpdocs/genelsorgular.php on line 139 Notice: Undefined variable: fontsize in /var/www/vhosts/bounsozluk.com/httpdocs/genelsorgular.php on line 140 Notice: Undefined variable: style in /var/www/vhosts/bounsozluk.com/httpdocs/genelsorgular.php on line 141 Notice: Undefined variable: yenile in /var/www/vhosts/bounsozluk.com/httpdocs/genelsorgular.php on line 142 Notice: Undefined variable: ryonetim in /var/www/vhosts/bounsozluk.com/httpdocs/genelsorgular.php on line 143  esra dicle - boun sözlük

kullanıcı girişi

kullanıcı adı veya e-mail

Şifre

üye olcam | şifremi unuttum

giriş
Yeni > Eski
Eski > Yeni
A'dan Z'ye
Z'den A'ya
Başlangıç
Bitiş
Tanımlarda arat
Entrylerde arat
İyisinden
bugünün başlıkları.. (0 başlık)

yok böyle bi şey


esra dicle   
1.
*

lisansını (2002) ve yüksek lisansını (2004) boğaziçi üniversitesi'nde yapmış, hal-i hazırda türkçe dersleri koordinatörlüğü altında tk221 ve tk222 derslerini veren ve bir yandan da doktorasını yapan, geçtiğimiz sene evlenmiş olup başbuğ soyadını da almış dünya tatlısı, gencecik hocamızdır.
(adelayt, 21.08.2010 20:32)


2.
boğaziçi'nin en kalite tk hocalarından.
kitap okumayı sevdiren güzel insan.
(shehremini , 19.09.2009 05:37)


3.
(bkz: esra dicle basbug)
(full house , 29.11.2009 18:29)


4.
kesinlikle tknın en iyi hocası derse katıl ödevi yap daha ne ister bu hoca senden ağzından bal damlar bilgilidir bir buçuk saat konuşur hiç sıkılmazsın hiç susmasa dersin hayat bilgin olur bayılırsın tk 6 kredi olsun dersin.
(elatnic , 08.02.2010 00:03)


5.
gerçekten çok konuşan bir hocadır. iki saat konuşuyor durmaksızın, sürekli bir şeylerden şikayet ediyor hani lise öğrencisi yapar ya o tarz. yok devlet şöyle, yok öteki böyle, yok insanlar duyarsız gibisinden. bi süre sonra hocaya olan saygınızı yitirmenize sebep olan çocukça şikayetlenmeler.

ayrıca sınavları zordur, aman diyim dikkat.
(ssergee , 08.02.2010 00:14)


6.
mezun olmak üzere bulunduğum şu okulda saygı duyulacak ender insanlardan. iyi bir akademisyen, ilgili, enerjik ve özverili bir hoca, mütevazi, güleryüzlü bir insan.

bize üniversiteye kadar edebiyat diye öğretilen ezberleri, kuralları, dayatmaları elinin tersiyle itip, yepyeni ve öğrenciyi özgürleştiren bir bakışla edebiyatı sanatla, tarihle, psikolojiyle, gündelik hayatla, ekonomiyle, her şeyle harmanlayıp sunan insan. demokrat görünüp kendi bildiğini dayatarak aba altından sopa gösteren hocalardan sonra bir ilaç.
(pia , 24.02.2010 16:50)


7.
iyi ve adil bir hocadır, sınavları azıcık da olsa yazma yeteneğine sahip olan herkes için kolaydır. dersleri de eğlenceli geçer, üstelik sınıfta derse katılımı da not verirken göz önünde bulundurduğu için rahattır tk derslerini ondan almak.
(konst90 , 21.08.2010 01:39)


8.
Zordur zor... Derslere en fazla misafir öğrenci olarak gitmeli. Eğlenirsiniz, öğrenirsiniz. Ama notu bol değil. Eğer zor bir bölümde okuyor, ortalamanız yükselsin diye bölüm dersi olmayan herşeyden medet umuyorsanız aman deyyim...
(madfessor , 21.08.2010 01:44)


9.
tapılası tk hocasıdır. diğer hocalara göre daha zordur, evet. Ancak edebiyat aşığıysanız, kesinlikle Esra hocadan nasiplenmelisiniz. Sosyoloji, ekonomi, politika, psikoloji.. Her branşdan bir şey katar derslerine. Geçen sene midterm'de Althusser ve Rousseau'dan alıntı yapıp soruyu öyle bağlamışlığı vardır. Ama her dersinde zevkten dört köşe olmanız, ve edebiyata doymanız garanti. Türk Dili Edebiyatı bölümünde ders açsa da yine ders alsak kendisinden.
(lavinya , 01.02.2011 02:47)