kova burcu kadini - boun sözlük

kullanıcı girişi

kullanıcı adı veya e-mail

Şifre

üye olcam | şifremi unuttum

giriş
Yeni > Eski
Eski > Yeni
A'dan Z'ye
Z'den A'ya
Başlangıç
Bitiş
Tanımlarda arat
Entrylerde arat
İyisinden
günmdeki başlıkları.. (0 başlık)

yok böyle bi şey

1.
dolduruşa gelmeyin geyiğinin yapıldığı burçtur.

Özgürlük isteği onu bağlanmaktan alıkoyar. hiç kimseye ait olmak istemez, herkesle birlikte olmayı tercih eder. ancak özgürlük isteğine müdahale etmeyen biri ile yapabilir ve sonsuza kadar da o kişiye bağlı kalır. erkeklerin parası onu ilgilendirmez, entelektüel başarılar daha önemlidir. toplumun kuralları onu bağlamaz, değişik de olsa kendi kuralları vardır.
İnsanlara zaman ayırır, inceler ve özgürlüklerini sonuna kadar kullanır. zarif ve zekidir. herkese ve her ortama hemen uyum sağlar. kendi özel düşüncelerini saklayıp, yanıltmaktan hoşlanırlar. hatalarında inat ederler. giyinişleri ve görünüşleri enteresandır, kılık kıyafette çılgınlıklar yapabilirler. saçlarına verdiği absürd şekiller sadece bir kısmı. Çekingen ve çekici
tavırları vardır. dikkate değer konuşmalar yapar, lafını kesmenize içerleyebilir. kıskançlıktan hoşlanmaz, kendisine sahip çıkılmasını istemez. yargıları ileriye dönük olduğundan doğruluğunu görmek için zaman tanımak gerekir. sezgileri kuvvetlidir. arkadaşlık ve aşk arasında çok ince bir çizgi vardır onlar için. duygularını açıkça ifade edemeye bilir ama kendine uygun insanı bulduğunda örnek bir beraberlikleri olur.
(duyangelmis, 24.01.2010 13:37)
2.
özgürlükçü ve yenilikçidir.