shing hasabu shing - boun sözlük

kullanıcı girişi

kullanıcı adı veya e-mail

Şifre

üye olcam | şifremi unuttum

giriş
Yeni > Eski
Eski > Yeni
A'dan Z'ye
Z'den A'ya
Başlangıç
Bitiş
Tanımlarda arat
Entrylerde arat
İyisinden
günmdeki başlıkları.. (0 başlık)

yok böyle bi şey

1.
how i met your mother dizisinin ikinci sezon, sekizinci bölümünde barney'in çinlilerle oynadığı kumar oyunu. zorluk açısından 3 5 8 ile yarışır.

--- spoiler ---

lily ve marshall evlenmek için atlantic city'ye gitmişlerdir. süreci hızlandırmak için ise bir tekne kaptanıyla anlaşıp uluslararası sularda evlenmek üzeredirler. ama tek sorun, tekne kaptanının beş bin dolar nakit istemesidir. yeterli paraları olmadığını öğrenince, barney kumar oynayıp para tekne parasını kazanmaya karar verir.

oyun başlayınca kağıtlar dağıtılır, ortaya bahisler konur. birden domino taşları çıkar ortaya, oyuncular kendilerine verilen taşlara bakıp bir diğer oyuncuyu işaret ederek onunla yer değiştirirler. sonra zar atılır. akabinde bir çark çevrilir ve barney üç kez yüzüne vurur. oyunculardan birisi ayrılır. ted, lily ve robin oyundan hiçbir şey anlamamışken marshall oyunu çözer, barney'e tavsiyede bulunur. barney taşları dağıtır, tüm parasını ortaya koyar. sonra üç tane kız gelir ve barney kızlardan birinin elinde olan jelibonu bulur, yer ve oyunu kazanır.

--- spoiler ---
(ottomanlast, 22.03.2009 18:40)