kullanıcı girişi

kullanıcı adı veya e-mail

Şifre

üye olcam | şifremi unuttum

giriş
Yeni > Eski
Eski > Yeni
A'dan Z'ye
Z'den A'ya
Başlangıç
Bitiş
Tanımlarda arat
Entrylerde arat
İyisinden
gündemler (200)
sayfa >>

  beirut

  1.
  altından hüzün damlayan bir ses tonuna sahip zach condon adlı mucize adamın kurduğu, folk tarzında çalan harika müzik grubu.

  özellikle ukulele adlı minik gitarımsı aletle harika melodiler, ezgiler yakalayan bu insanlar; doğu avrupa/balkan müziğini harmanlayarak şu sıralar dünyanın dikkatini çekmekte.

  (bkz: postcards from italy)
  (bkz: elephant gun)
  (bkz: nantes)
  2.
  şarkılarının daha ilk saniyesinden sizi içine çeken grup. geç bulduğum için dert yandığımdır. arayı kapatabilmek için gece gündüz dinlemeyi planladığım müzik topluluğudur.
  3.
  (bkz: brandenburg)
  (bkz: rhineland)
  4.
  (bkz: postcards from italy)
  5.
  (bkz: leaving beirut)
  6.
  kürdistan diye bir coğrafyanın mevcudiyetini kabullenmi$ yazar. kınanasıdır. ha sırf kınıyorum, varlığını kabul etmiyorum diye "fa$ist" addedileceksem, fa$istim lan!
  7.
  kurtdistan cografyasini kabullenerek gercekleri inkar etmemis olan yazardir. neyin ne anlama geldigini bilmeyenlere geliyor:

  (bkz: iskandinavya)

  (bkz: iberya)
  8.
  fikrimce dünyanın en güzel müzik yapan gruplarından biridir. hatta bi organize olup beirut'u okula mı getirtsek lan?! yakışmazlar mı güney çimlere? hı?
  9.
  bir indie müzik merakıdır gidiyor..en başarılılarından biri bunlar kesinlikle.

  (bkz: in the mausoleum)
  10.
  tesadüfen nantes adlı şarkılarını dinleyip, solistinin sesine aşık olunca bağımlısı olduğum grup. ama şuan favorim gulag orkestar adlı şarkıları.
  11.
  şöyle de tatlı bir siteleri varmış : http://www.beirutband.com/