bouns bonus - boun sözlük

kullanıcı girişi

kullanıcı adı veya e-mail

Şifre

üye olcam | şifremi unuttum

giriş
Yeni > Eski
Eski > Yeni
A'dan Z'ye
Z'den A'ya
Başlangıç
Bitiş
Tanımlarda arat
Entrylerde arat
İyisinden
günmdeki başlıkları.. (0 başlık)

yok böyle bi şey

1.
yeni sozluk yazarımız. hos geldiniz. adınız gibi entryleriniz de, oylarınız da bonus olsun efendim.*
2.
"bonus bonus" olarak okuyup yanlış olduğunu farkedince yüzümde tebessüm oluştruran yazarın nicki. hoş gelmiş.
3.
adı üstünde yazardır. bonustur.
4.
'alınmaca darılmaca yoktur. sonuçta tatlıya bağlanılmıştır. hayat her şeye rağmen devam etmektedir.' tarzı cümleleri seven yazardır.
5.
kavramları öğrenmesi gereken yazardır. öyle her kavram kulaktan dolma yazılıp çizilmez.
6.
kavramları gayet iyi bilen bir yazar olduğunu bilen bir yazardır. daha spesifik konuşulursa daha iyi bir anlaşma sağlanabileceğini düşünmektedir. yine de eleştirinin bir yazarın veli nimeti olduğunu görmezden gelmez.
7.
gerçekten sıkı bir agatha christie takipçisidir. entrylerinin devamını dört gözle bekletmektedir.
8.
kim olduğunu bilmediği ve hiç de umursamadığı için mccarthy yaşasa da umursamayacak olanlardan.
9.
nerde tartışmaya maruz kalmış bir dinci gerici, hemen arkasında bitmesiyle dikkatimi çekmiş yazardır. sanki kendisi tarafsızmış gibi arkadan gaz vermesini iyi bilmektedir.
10.
evrim başlığını soru cevaba dönüştürdüğünü farkettiğim yazardır. çok mu sinsidir nedir orda da yazdığı herşey sanki konuya ilk kez müdahale eden tarafsız bir insanmış edasıyla yazılmıştır. evrime hurafe demesi, akıllı tasarım gibi, zamanında dünya yuvarlak diyeni asan kiliselerin geleneğinden gelenlerin kıçtan uydurduğu bir rezilliği daha bilimsel bulması bilimin ne olduğundan ne kadar bihaber olduğunu gözler önüne seriyor. evrimi ateizme kapak olarak seçenlerden, evrimi inkarı islama kapak olarak seçenlerin hiç bir farkı olmayıp iki tarafın da amacının bilim değil masturbasyon olduğunu ayrıca varlığıyla kanıtlıyor. başarılarının devamını diliyoruz.
11.
dindarları dinci zannedenlerin varlığını hazmedemedikleri yazar. evrim teorisini kilise ortaya atmış olmakla birlikte anlatılanların çok kısa ve öz olduğunu bilir: evrimin kör tesadüflerle gerçekleşmesi olanaksızdır, bilinçli bir yaratıcıya ihtiyaç vardır!