kullanıcı girişi

kullanıcı adı veya e-mail

Şifre

üye olcam | şifremi unuttum

giriş
Yeni > Eski
Eski > Yeni
A'dan Z'ye
Z'den A'ya
Başlangıç
Bitiş
Tanımlarda arat
Entrylerde arat
İyisinden
gündemler (200)
sayfa >>

  enone

  1.
  birinci nesil yeni yazarımız.
  hoş geldin.
  2.
  fanatik bir galatasaraylı.
  3.
  tehlikeli vatandas.
  4.
  #52458 entry'sinde evrim teorisi nedir, teori nedir, olgu nedir; konularında anlam karmaşası yaşayan insanlar için açık ve net, güzel güzel döktürmüş yazar. (bkz: daha napalım b'olm)
  5.
  bana yazdığı mesajlarında amacı halk adına halk ve insan düşmanlığı yapmak olduğunu, masum insanların --şayet bunlar mümin iseler-- öldürülmesi gerektiğini yazmış potansiyel katil (şayet henüz zaten bir cinayet işlememişse) ve hal-i hazırdaki gaddar insanlık düşmanı. sözlerinde itiraf ettiği üzere, katillerin dostu, mazlumların düşmanı, insanlıktan çıkmış bir potansiyel ölüm makinası.

  aramızda geçen muhavere:

  ben: ve insansan, kalbinde azıcık bir dürüstlük varsa bana şunu cevapla: ben 6. filoya karşı terbiyesizlik yapan ve amerikalıların yanında duranları kınıyorum. sen iskilipli atıf efendiyi haksız yere idam eden laikçi önderleri bütün kalbiyle kınıyor musun kınayamıyorsan, ispatlamışsındır ki sen ikiyüzlü bir insanlık düşmanısın.

  enone: mustafa kemal'i savundugum u nerden yumurtladın bilmiyorum ama ... dinci geicileri yonttu diye de sizden özür dileyecek değilim.

  yuh be, yuhlar be! insanlar müslümansa katledilmeleri normal ha? insanlık bu hallere düştü öyle mi? ve bunları söyleyen geleceğin müslüman "yontucu" katilleri saygın birer vatandaş gibi aramızda geziyorlar öyle mi? batsın bu dünya... gerçekten batsın bu dünya...
  6.
  nikbin'in önceki mesajlarıyla "o mesajda şapka kanunu değil, o kanunla yapılan bir ahlaksızlığı, bir kan içici vampirliği eleştirdiğimi anlamayacak kadar idrakten ve akıldan yoksun musun sayın seçmece okumacı? ", "her yazının işine gelen yerini okumak ve o yazıyı veya sözü çarpıtmak şeklindeki bu akıl hastalığından hiç kurtulacak mısın?" cümleleriyle seçme okumacılıkla ve akıl hastalığına sahıp oldugu iddia edilen yazarım ben. (ettiği diğer hakaretleri de sizlerle paylaşacağım da saçmalıgı vurgulayım unutmadan)

  işbu hakaret eden fetocu yazar tarafından benim kullandığım iddia edilen bu yöntemle aramızda geçen muhaverenin (o ne lan!) 4 paragraflık kısmının 1 cümlesinin yarısı (u beybii) digerinin tamamı copy paste edilerek nasıl cinayet işlemekle bile suçlanmaktadır.

  gericilerin nasıl insanlar olabileceğini nikbin örneğinde gören yazardır. yalnız yukardaki örnek bile düşündürücü ama aramızda geçen muhabbetin tamamına ibret olsun benden ulaşabilirsiniz.

  iskilipli atıf efendi mustafa kemal tarafından öldürüldüğü (olayın aslı nedır bılınmez) için bir sosyalist olan kendisi cinayetle suçlanmaktadır.komunist hareketin hatalarını sevaplarını tartısabılırm ki sahiplenirim ama iskilipli kim laaaan! *

  nikbin beni dava et yavrucagım özür dilemedim çünkü iskilipli hocan için. recmle yargıla. ayaklarımla bacaklarımı çapraz kes (maide süresi 33. ayet)

  dinci-gericilerin,cemaatçilerin,bilim düşmanlarının, işçi emekçi düşmanı,emperyalizm götyalayıcıların, patron götyalayıcıların kuyruğuna basmaya ısrarla devam edecektir. çok da zevk alır.*
  7.
  sarının yanına kırmızı koymuş delikanlı kardeşimizdir. ayrıca dincilere verdiği itinalı ayarlarla bilinir. her entirisi okunasıdır.
  8.
  ayar ustune ayar veren, basketten pek de anlamayan * kendini aristokrasinin kucagina atmis * sevilesi, okusunasi yazardir..

  hic unutmam bir gun beni oldurmeye calismisti.. katil ya ondan!
  9.
  (bkz: tarsus )
  10.
  şimdi anlatacağım hikâyenin kahramanıdır.

  ...

  bir varmış, bir yokmuş. emperyalizm işbirlikçisi bir ülkenin güzide bir lisesi varmış. ve bu okulun da bir yatakhanesi*... bu okulda deli gibi bir alt dönem-üst dönem ilişkisi de varmış*. bir de ileride "adanakebap" ve "enone" nickleriyle bounsözlük yazarı olacak iki adet öğrencisi... adanakebap, enone'nin bir dönem üstüymüş ama enone hazırlık geçme sınavını atladığından adanakebap ile aynı dönem olmuş ve onun sınıfına gelmiş. bu enone, sınıf arkadaşlarından bir dönem alt olduğu için* adanakebap dışındaki birtakım öğrenciler tarafından ezilmeye çalışılmış. ardından bir adet yumruk birisinin yüzünde patlamış. yumruğu atan enone, yiyen ise enone'nin bir dönem üstü olan bir sınıf arkadaşıymış. okulda devrim olmuş*. görenler gözlerine, duyanlar kulaklarına inanamamış. ayrıca da görenler görmeyenlere, duyanlar duymayanlara anlatmış. *

  ...

  işte bu enone böyle bir adamdır. lisede bununla "darağacında üç fidan solcusu" olarak takılırdık*. şimdi de profesyonel devrimci mi olduk anasını satayım? ayrıca çok teknikti ama sınıf takımında stoper oynardı. çünkü ileride adanakebap gibi bir yıldız oynuyordu.
  11.
  Roseplain yazarına datlı ısmarlama sözü olan yazarımız.
  12.
  cinconun yenilgisinden sonra bir mühlet ortalarda görünmeyeceğini düşündüğüm, tatlı borcu olan insanların beklentilerini boşa çıkaracak zat.
  13.
  kendisine atılan maile karşılık vermeme sebebi olarak "ben soru işareti falan göremedim, cevaplamalı mıydım" demiş, sohbeti tatlı sözlük insanı.
  14.
  tarsuslu yazar yazmaz yardıran yazardır. muhabbeti süperdir hele beraber dersteysenin en dandik hoca bile aq enone olsun fuck the rest dersiniz.
  15.
  hakkında bu kadar entry girilince galatasaray fenerbahçe'yi yendi sandım. ama değilmiş.
  sonra düşündüm kesin tarsus başkent ilan edildi onu kutluyolar, yok o da değil.
  itülü fahri 'ev arkadaşı' geldi de güneye bira içmeye gidiyolar dedim, bu da tutmadı.

  o zaman bi çay koysun sercante de içelim.
  16.
  datlısını laikiyle ısmarlayan yazar.teşekkür ederiz efendim.
  17.
  (bkz: akilli ol )
  18.
  yarı türkçe yarı ingilizce telaffuzda hassas insandır. #170113'te bahsedilenden yanadır. mantıklıdır, mantıktır.
  19.
  sözlükteki arkadaşlarınca "üüü! ben katilim! gomünistim! dindarlara feci laf çakıyom!" tarzı gazlarla yoluna devam eden, dünyamızın oksijeninin boşuna kullanılmasına yardım ve yataklık eden ergen arkadaşımız.