kullanıcı girişi

kullanıcı adı veya e-mail

Şifre

üye olcam | şifremi unuttum

giriş
Yeni > Eski
Eski > Yeni
A'dan Z'ye
Z'den A'ya
Başlangıç
Bitiş
Tanımlarda arat
Entrylerde arat
İyisinden
gündemler (200)
sayfa >>

  erasmus

  1.
  1469-1536 yılları arasında yaşamış, önde gelen rönesans dönemi humanist düşünürü. deliliğe övgü isimli eseriyle tanınır.
  2.
  birinci nesil dedektif.
  3.
  en ucuz exchange programı. gittiğiniz ülkeyle kendi ülkeniz arasında genel bir fiyat farkı varsa bu farkı size burs olarak öderler. avrupa ülkeleri bu programa dahildir.
  4.
  öğrenci değişim programı, okullar arasındaki uluslararası eğitim yardımlaşma anlaşması gereği isteyen öğrencilerin, eğitimlerinin bir kısmını yurtdışında yapmasına olanak tanıyan öğrenci alıp-verme eğitim prosedürüdür.
  5.
  akıl ve hikmet ile entry giren, taassup ve hurafe ile hic isi olmayan, yasarken yeniden dogan sozluk yazarı.
  6.
  günümüzde, rönesansla birlikte ortaya çıkan hümanizm akımının yaratıcılarından ve en büyük temsilcilerinden biri olarak bilinir.
  7.
  gayri meşru hümanist felsefeci..ayrıca ismi avrupa değişim programlarına verilmiştir.
  8.
  çek cumhuriyeti'nde yapılıyorsa candır. *
  9.
  günümüzde erasmus programına katılan öğrencilerin bolca hayırla yad ettikleri düşünür.
  10.
  litvanya'da yapılanı makbuldür.
  11.
  an itibariyle açıklanmış olan erasmus sonuçları ile ilgili bir düzeltme yapılmıştır itüde. excelden bile yapılabilecek olan bir işlemin yazılımını merak ediyoruz açıkçası...

  işte yazı aynen böyle:

  Bu yıl satın aldığımız yazılımın yapılmış olan bütün ön testlere rağmen hatalı yerleştirme yapmış olduğu farkedildiğinden, yerleştirme sonuçları elle yapılacak kontroller tamamlanıncaya kadar geri çekilmiştir. Duyurulur.

  Prof. Dr Lerzan özkale
  iTü Erasmus/ AKTS/ DE
  Kurumsal Koordinatörü

  işte itü, teşekkürler...
  12.
  avrupa'nın neresine gönderirlerse göndersin, o vizeyi aldırması, kısacık da olsa a.b. vatandaşlarının faydalandığı (seyahat) nimetlerden faydalanılmasına vesile olması bakımından en bir güzel değişim programıdır.
  13.
  anadolu üniversitelerinden (anadoludaki çeşitli üniversiteler) bir sürü lümpen genç bu programdan yararlanıp türkiye'nin adını lekelemektedir.
  14.
  kuzey rönesansının önemli düşünürlerinden. ayrıca eşcinsel olduğu söylenegelmektedir, hatta deliliğe övgü'nün ön sözünde kitabı thomas more'a ithaf ederken söyledikleri, genelde bir erkeğin diğer bir erkeğe söylemeyeceği cinsten.

  aynı zamanda yakın zamanda döndüğüm ancak kalbimin büyük bir kısmını arkada bıraktığım bir öğrenci değişimi programı ve bundan çok daha fazlası. en kötü yanı geri dönüşün kaçınılmaz olmasıdır; bir nevi geri sayıma dönüşür bir yerden sonra, üzer insanı...