jean de pardaillan - boun sözlük

kullanıcı girişi

kullanıcı adı veya e-mail

Şifre

üye olcam | şifremi unuttum

giriş
Yeni > Eski
Eski > Yeni
A'dan Z'ye
Z'den A'ya
Başlangıç
Bitiş
Tanımlarda arat
Entrylerde arat
İyisinden
günmdeki başlıkları.. (0 başlık)

yok böyle bi şey

1.
birinci nesil yazarımız.
2.
zevaco nun 10 kitaptan oluşan ve uğrunda kimi devlet sırlarını kitapa yazdığı için bir süre hapis yaşamı yaşamasını sağlayan üstün ötesi kitaplar bütününün baş kahramanıdır. öyle bir 10 kitaplık seridir ki bu 10 kitap en kısa sürede acilen biter ve " ulan bi' 10 kitap daha yazsaydın ya be zevaco amca" diye ağlarsınız.
3.
esaslı bir bounser olacağına adım kadar emin olduğum üniversite hayatımın başlangıcından şimdiye dek asla bağlarımı koparmadığım eğer isterse hemen görümcekliğe soyunabileceğim ankara delikanlısı. ** *
4.
kocaeliden buraya kadar beni sopayla kovalayan yazardır.
5.
(bkz: yeme de yanında yat)
6.
sözlükte "celebrity" olmanın birincil ve en çabuk yolunun başkalarına laf atıp onlarla uğraşmak olduğunu doğru kavramış yazar. halbuki biz onu bıkmadan usanmadan girdiği bilgi içerikli entrylerle sevip saymak isteriz...
7.
seri eksiye alınmış yazar. alakasız entry ler eksilenmekte. siyasilerin eksi yağmuruna alıştım da sadece eksi vermek için eksi verenler de toplaştı başıma.
8.
insan denebilir.
9.
samimi olduğunu düşündüğüm, "celebrity" hedesine itibar ettiğini hiç sanmadığım yazardı. çekip gitmesi de bunu anlatıyor sanki. keşke gelse ve o bilgi içerikli entrylerini tekrar girse. geyiği epey yapıyoruz zira, güzel olurdu.