kullanıcı girişi

kullanıcı adı veya e-mail

Şifre

üye olcam | şifremi unuttum

giriş
Yeni > Eski
Eski > Yeni
A'dan Z'ye
Z'den A'ya
Başlangıç
Bitiş
Tanımlarda arat
Entrylerde arat
İyisinden
gündemler (200)
sayfa >>

  rocknrolla

  1.
  ingiliz asıllı yönetmen guy ritchie'nin yazıp, yönettiği aksiyon filmi, 2008 senesinde vizyona girdi. oyuncuları ise gerard butler, tom wilkinson, thandie newton, mark strong, nonso anozie, idris elba.

  --- spoiler ---

  londra'da, emlâk en büyük pazar olarak uyuşturucunun yerine geçmiş ve suçlular da en ateşli girişimcileri olmuştur. ancak bu piyasa girmek isteyenin, görmesi gereken tek bir adam vardır: her bürokratı, gangsteri elinde tutan eski ekol gangster lenny cole. patronlar ve adi suçlular londra'ya hakim olma mücadelesi verirken, milyonlarca dolarlık bir anlaşmanın ödülü lenny'nin keş rock yıldızı oğlunun kucağına düşer.

  --- spoiler ---
  2.
  Guy ritchie nin uzun bir aradan sonra ben burdayım dediği filmidir. hayranlarını şaşırtmamıştır yine alışılan tarzdaki filmiyle adeta hayranlarına yeni bir armağandır bu film. soundtrack ları mükemmeldir açın wiki'ye bakın çok şey kaçırmak istemiyorsanız. ayrıca filmin sonunda da ikinci filmin sinyalini vermiştir ritchie abimiz ama hala göremedik.
  3.
  People ask the question... what's a RocknRolla? And I tell 'em - it's not about drums, drugs, and hospital drips, oh no. There's more there than that, my friend. We all like a bit of the good life - some the money, some the drugs, others the sex game, the glamour, or the fame. But a RocknRolla, oh, he's different. Why? Because a real RocknRolla wants the fucking lot. (rocknrolla)