kullanıcı girişi

kullanıcı adı veya e-mail

Şifre

üye olcam | şifremi unuttum

giriş
Yeni > Eski
Eski > Yeni
A'dan Z'ye
Z'den A'ya
Başlangıç
Bitiş
Tanımlarda arat
Entrylerde arat
İyisinden
gündemler (200)
sayfa >>

  ruzgarcik

  1.
  tanımlamacı yazar hoşgelmiştir.
  2.
  hayatı eğitimin en uç noktalarında geçmiş,bunu yaparken keyif almış,fırtınayken rüzgar ,rüzgarken de ruzgarcik olmuş yazar
  3.
  "tanımlamacı yazar" ünvanını fazlasıyla hak eden, her tanımı da beğenmeyen sevilen yazar.
  kendini de çok güzel tanımlamış, seviyoruz kendisini.
  4.
  kullanıcı adının hikayesini çok güzel tarf etmiş yazar. #133632
  5.
  melek yüzlü sahtekar uktesiyle 'böyle ukteye canım kurban ulen' dedirtip havaya birkaç el ateş ettiren yazar.
  6.
  bahar gelsin bi spring break olsun millet coşsun tüm bunlar olurken beraber tadından yenmiyecek hatunlar ayartacağım yazar dostum. (ç)alıntıdır.
  7.
  #141993 nolu entrysinde verdiği hayatta kalma teknikleri bear grylls'e taş çıkartacak nitelikte olan yazar.*
  8.
  bugün keşfetiğim kadim dostumdur.

  edit: dolandırıcı olduğunu öğrendikten sonra yuh artık sana insancık dediğim kişi.
  9.
  psikolojiye ilişkin konularda bilgi sahibi olmak için entrylerine başvurulabilecek yazar. fikirlerin birbiriyle bağlantılı olarak yer aldığı entrylerinde kapsamlı bilgiler mevcut ve psikoloji terminolojisine hakim olunmasa da büyük ölçüde anlaşılabiliyor yazdığı. aman elleri dert görmesin.
  10.
  (Taocu Bakış)
  1- Dışarıdan gelene değil, kendi kendime yaptığım taltife değer veririm. Yıllarca kendi övgüm için çalıştım.
  2- Hayatımda hiç 'arabam, evim olsun' istemedim. Hep kendime yatırım yaptım.
  3- Her zaman B planım vardır. Hiç, 'Bunu başaracağım' demedim. Sadece 'Nasılsam öyle kalacağım. inandığım bir şeyi yapacağım' dedim.
  4- Dönem dönem insanlarla uzlaştığım yerler oldu. Karşı çıkmaya üşendiğim şeyler oldu ama genelde kafama ne estiyse onu yaptım.
  5- ölümleri yaşamış insanlar aynı zamanda küçük problemleri takmayacak insanlar olur. Hayat benim için uğruna bir sürü şey yapılacak kadar değerli değil.
  6- iyi bir insan olmak benim için her şeyin üzerindedir.Yıllar geçtiğinde hayatlarına bir şekilde değdiğim insanların beni iyi hatırlamalarını daha çok istiyorum.
  7- Bu sahte dünyada arada bir tereddüde düştüm, ama kendime inandığım zamanlarda hiç pazarlık yapmadım.
  8- Kolay karar alırım. Karar verdiğimde gerçekten ona inanıyorumdur. Son birkaç yıldır birkaç kişinin fikrini alıyorum. Eskiden onu da yapmazdım. 30 yaşından sonra köşelerim biraz yuvarlaklaştı.
  9- Bu ego denilen şey nedeniyle bir başkasının dediğini yapacağıma tam tersi zararlı olan şeyi yaptığım oldu. Egoyu dizginlemekte fayda var.
  10- Zengin olmayı istemiyorum. O yüzden en karlısını yapmak değil, en istediğimi yapmak durumundayım.
  11- Evhamlı olduğum için tehlikeli bir şey yapmam. Hayatta kendi kırmızı çizgilerim vardır.
  12- Ben etrafta mutsuz mutsuz insanlar dolaşırken mutlu olmanın imkanının olmadığına inanıyorum.
  11.
  an itibariyle teomanın hayat felsefesini başlığı altına yapıştırmış yazar.
  12.
  sözlüğün en zarif yazarı.bir hata ve yanlışlık olduğunda kibarca incitmeden mesaj yoluyla uyarması.ve hala böyle güzel insanların olması gerçekten çok güzel.
  13.
  zekası,aklı,eğitimi,yaşama bakışı,duruşu hayranlık uyandıran prensip sahibi,aşka aşık,duyguları kocaman,düşünceleri saygıya değer,ve beyaz bir kediciği olan,yurtdışında yaşayan,hala aşkın var olduğuna inanan uslanmaz bir romantik olan yazarımız.
  14.
  danstan resime fotoğraftan sözlük türevlerine değişik ilgi alanları olan psikolog cinsiyetini hatun diye tahmin ettiğim zat.
  15.
  hassaten.
  16.
  bazan sinirlenen bir daha bunu yapma yazma diyen büyük adam.eski sevgilisinin adını dün itibariyle öğrendik.aşka dair düşünceleri saygı uyandırsa da çok nostaljik geliyor bazan.inşallah hakettiği aşkı yaşar,seveceği kadını bulur çoluk çocuğa karışır dediğimiz büyüğümüz.californiyadan ta boğaziçine ukte giren entry yazan becerikli kişi.forensic psychologist olduğunu söylese de o ne ki acaba diyorum.bu abi adli psikoloğum diyor.dikkat etmek lazım.nickten profil çıkarabilir belki.ya da kişilik analizi.baksanıza sürekli kişilik bozuklukları hakkında yazıyor.fal bakılır mı acaba nickten diyorum.ruzgarcik abıye soruyorum.
  17.
  ne yazık ki dolandırıcı olduğu ispat edilmiş, tövbesi tutmayan müzbin yazar* yenilerin pilotu.
  18.
  (bkz: bir kazada gözleri kör olan kız)
  (bkz: şişli etfalde doktor kılığında hasta muayene edip yoğun bakıma bile sızan ve masum çocukların hayatlarını tehlikeye atan dingil)
  (bkz: sözlükteki bazı yazarların erkek arkadaşlarıyla olan muhabbetlerini bana anlatan mahlukat)
  (bkz: özgenin bu konuşmada ona sempatik bir taraf çizişini anlamakta zorlanışım)
  (bkz: amerikadan kiralanmış hatlar)
  (bkz: organize işler bunlar,sülalecek içindeler)
  (bkz: muhtemel bağımlı,sürekli paraya ihtyaç duyma,kafam dumanlı replikleri,sahte uyuşturucdan kurtarma belgeleri)
  (bkz: bir sürü farklı numara,adapazarı,eskişehir,bursa,istanbul,samsun ve kimbilir nerelerde eli kolu olma)
  (bkz: yazdığı ve sert sessiz dergisinde yayınlandığını idda ettiği ensest yazıları)
  (bkz: insanların psikolojik zaafarından faydalanma,onları yönlendirme)
  (bkz: tarafımca hacklenmiş my opera blogu ruzgarciğin,gercek adı,mesleği vs yazmaktadır)
  (bkz: orda bulduklarınızdan sonra bir google araması ve gerçek yüzü)
  (bkz: kendi kendini hem ele verişi hem de herkesi aptal yerine koyma çabası,melek yüzlu şeytan adlı entry ile)
  ve hala melek yüzlü göstermeye çalışabiliyor,bazen başka yazarların hesabını da hacklediğini düşünmeden edemiyorum...* * *
  19.
  sahtekar oldugunu an itibariyle ögrendigim insancık...
  20.
  taocu bakış açısıyla sıçtıgı yalanların bile çelişkileri mevcutken, bu çelişkileri kendi hayatına da zuhur ettirmiş yalancı.ama agzı saglam laf yaptıgını da kabul etmek gerekir sanırım ortada bu kadar fan ı olduguna göre...
  22.
  insan denmez ona..diğer insanlara ayıp olur çünkü.adam her türlü pislikte bir numara.ama az kaldı.yakalanması an meselesi.
  23.
  http://www.bogazicisozluk.org/sozluk.php?process=word&q=murat%20bolluk
  sözlükte rüzgarcık (murat yılmaz olarak tanıttı ama gerçek adı murat bolluk.) bir şekilde nitelikli dolandırıcılık yapmış. adminlerin gerekeni yapmasını bekliyoruz.
  aşağıdakiler adamın kirli geçmişidir.

  çeşitli suçlardan sabıkalı 25 yaşındaki internette kendisini arkeolog olarak tanıtıp asistan kadın doktorla arkadaşlık kurdu.
  şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne gelip gitmeye başlayan Bolluk, diğer doktorlara da kendisini çocuk doktoru olarak tanıttı. Hastaneye gidip geldiği 1,5 ay boyunca hasta bile muayene etti. Kantinde televizyon izlerken bir kaza haberinde yaralının akrabası olduğunu söyleyen Bolluk "Yardıma gidiyorum" diyerek 3 asistan doktor ile hastane personelinden yaklaşık 6 bin YTL aldı. Verdikleri paraları alamayan personel, başhekimliğe şikayette bulundu. önceki gün yeniden hastaneye gelen Murat Bolluk yakalandı. Zanlı hakkında 2000-2004 yılları arasında bu çok suçtan işlem yapıldığı belirlendi. Sahte doktor tutaklandı.

  http://www.hurriyet.com.tr/gundem/5460957.asp?m=1

  http://www.lifeinbursa.com/haberx/3678/9/sisli_etfal_hastanesinde_sahte_doktor_soku....htm

  Kendini çocuk uzmanı olarak tanıtan Murat Bolluk, istanbul şişli Etfal Hastanesi’nde karantinadan polikliniğe kadar birçok servise elini kolunu sallayarak girip, hasta muayene etti. üstüne bir de iki doktoru dolandırdı

  çocuk uzmanı iki kadın doktor Rabia G. ve Elif K. ile internette tanışan Bolluk, bu arkadaşlığı kullanarak hastaneye gelip gitmeye başladı. Bir süre sonra Dr. Elif K.’nın eşi olduğu söylentisini yaydı ve onun soyadını da kullanmakta hiç sakınca görmedi. çeşitli bahanelerle Elif K.’dan 2 bin 500 YTL, Dr. Rabia G.’den de 600 YTL para çarptı.

  HASTALARi MUAYENE ETTi
  Ancak çocuk hastalıkları uzmanı olduğunu söyleyip şişli Etfal’e gelen hastaları muayene etmeye başlayınca yakayı ele verdi. Başhekim Dr. Ali ihsan Taşçı, olayda biraz doktor arkadaşlarının ihmali olduğunu kabul ediyor: “Karantinadaki bir sekreter tavırlarından şüphenlenmiş. Başka bir doktorun kaşesinin üzerine kendi imzasını atmış. Sicil kaydına baktırdık, böyle bir doktorun olmadığını gördük. Hastaneye ait 3 kimlik kartı bulduk. Savcılığa durumu bildirdik.”

  FiLM GiBi OPERASYONLA YAKALANDi
  Başhekim Taşçı ve Dr. Elif K. film gibi bir operasyonla sahte doktoru yakalattı. Hastanenin diğer güvenlik görevlileriyle hastane bahçesine Murat K.’yi çağırdılar ve orada yakalayıp polise teslim ettiler.

  http://www.hurriyetusa.com/sarisayfa/detail.asp?iLink=3383&iType=27
  http://www.cnnturk.com/2009/turkiye/05/06/kenan.dogulu.konseri.donusu.kaza.10.yarali/525334.0/index.html
  2 haftalık muhabbetimden adamın psikologdan çok daha iyi bir sapık(cinsel) olduğunu öğrendim. Muhabbeti daha çok cinsellik,esrar ve eroin(şükür ki kullanmıyorum.) üstüne kurulu olan biriydi. helikopter pistinde çok seviştiğinden bahsederdi. “keser döner, sap döner. Gün gelir horoz domalır, tavuk gömer.” sözü ona aittir.
  bugün 14.00 da sevgi dolu bir tehdit mektubu gönderdi bana. murat seninle her türlü ilişkiye varım sen yeter ki yer ve zaman söyle. ben senin gazını alırım.
  24.
  isimli başlığın 1555 kez bakılmasına neden olan yazarın kullanıcı ismine ev sahipliği yapmış. ayrıca bu yazar sözlükte ufak çapta bi kaosa neden olmuştur. yalan rüzgarı etkisi yaratmış halen çözülememiş sırlarla aramızdan ayrılmıştır.
  25.
  rüzgarcık, büyük rüzgar tarafından yenmi$.. uçup gitmi$ aramızdan.. ben sıkı tutun demi$tim zamanında kendisine, ya da dememi$ miydim? ama demeyi dü$ündüm bir aralar, gerçekten.. hayırlara vesile olması dileğiyle, güle güle sevgi kelebeği..
  26.
  yalanın başrol oyuncusu.herkesten daha çok kendisini kandıran bir ahmak.dolandırıcılık bir meslek değil midir diyecek kadar ahlak yoksunu.ve o kadıncağız herkimse ne hale gelmiştir bir kere bile düşünecek aklı mantığı duygusu olmayan insancık.dolandırdığı doktorların alın terini emeğini yemeyi marifet sayarak acaba ne kadar süre yaşar ki..abartmış özgecim.abartmış.çünkü 4 trilyon parası yok.olmaz.olamazda.sadece merakım şudur bu ülkede neler oluyor?adam sahte kaşeyle çocuklara bakıyor 2006da.tutuklanıyor.ve çok kısa zaman sonra dışarıda.bir çocugun gözünün kaybına neden oluyor.dışarıda..bunun açıklaması olmalı diye düşünüyor insan.burda hakkında yazılar yazıldıkça kendini bir halt sanıyor.ama değil..o sadece bir zavallı..onun kimsesi yok.onun yaşamda tutunacağı hiçkimsesi yok.o sevgisiz büyümüş bir zavallı.ve kendince intikam alıyor.o alsında hiçbirşey.parası yok.pulu yok.duygusu yok.insanlığı yok.ben ona kendimi 22 yaşında bir genç kız olarak tanıttığımda anlattıklarından sonra sadece acıyorsunuz ona.babası profmus.göğüs profu.annesi kadın doğum uzmanıymış.uyusturucu bağımlıs olduğunu sanmıyorum.ayrıca en kötüsü kendisinde itiraf ettiği gibi aranmıyor.çünkü bu adam yasal açıkları kullanıyor.bu adam bir şekilde amerikada olsaydı ya da başka bir avrupa ülkesinde çoktan müebbet yerdi.ama yok..adam şişli etfalde hasta muayene ediyor dışarıda.kazada sebebiyet verdiklerini yazmıyorum çünkü olay mahkemede.devam eden mahkeme hakkında konuşmak doğru değil.uyuşturucu kullandığını sanmıyorum çünkü fazla uyanık.beyni uyuşuk değil.tehdit küfür hepsi bu adamda.rüzgarcik...rüzgara ayıp oluyor bu nickyke.dikkat edin yazdıkları genelde dolandırıcılk üstüne.adam otomatik portakalda da aynı şeyleri yazmış.hep aynı.çünkü bildiği ve yaptığı iş bu.ıslah olur mu sanmam..peki bir gün pişman olur mu..sanmam...kendini birşey sanan bu insancık..imdi dışarıda..belki de birini dolandırmak üzere.4 trilyonu yok çünkü o kadar parası olan neden mini coopere binsin ki.daha pahalı arabaya biner.yonjadaki resimlerine bakın uyuyan güzel link vermiş.sıradan özelliği olmayan gariban bir görüntüsü var.kendisini sıkıysa yakalada ki karaktere benzetmiş hatta ona hıyar demiş.o genç adam kimseye zarar vermemişti.ama bu adam zararlı.etrafa mutsuzluk saçıyor.intihar edenler bile olmuş.50 milyar para veren kadın.zaten adam deşifre olduktan sonra daha neler öğreniyorsunuz.ve düşünüyorsunuz..daha nele öğrencez bilmiyorum..
  27.
  (bkz: yuh)
  28.
  bahçeşehir psikoloji'de okuyan arkadaşımın kendisi için başarılı bir psikolog dediğini hatırlıyorum. neler dönmüş ya. onlar da mı yalan? ben de bu kadar görmüş geçirmiş birisi nasıl bu kadar dengesiz konuşur ve bu kadar yazım hatası yapar diye düşünmüştüm. ama bu ihtimal hiç aklıma gelmemişti. doğru ya her duyduğumuza neden inanıyoruz ki. gerçi sahtekar dolandırıcı olduğu haberleri de bir çeşir düzmece olabilir.

  peki bu adam sözlükten neden uçuruldu.

  neler dönmüş yaaa şok şok şok olay olay olay yaneee.
  29.
  "hah biri benim için bişi yazmış" diye sevinirken bir dolandırıcı çıkmasıyla daha bi üzen...
  31.
  bir çok kişiyi dolandıran yazar.