kullanıcı girişi

kullanıcı adı veya e-mail

Şifre

üye olcam | şifremi unuttum

giriş
Yeni > Eski
Eski > Yeni
A'dan Z'ye
Z'den A'ya
Başlangıç
Bitiş
Tanımlarda arat
Entrylerde arat
İyisinden
gündemler (200)
sayfa >>

  the nickless

  1.
  birinci nesil yazarımız. hoş geldin.
  2.
  politik entryleriyle yoğun polemiklere neden olacak yazar.
  3.
  entry olarak kişisel bilgilerini giren yazarımız. halbuki bu tür bilgiler vermeniz için profil sayfamız mevcut güncelleyebilirsiniz profilinizi.

  edit: aaa yokmuş değil mi? kimse sizin kişisel bilgilerinizi merak etmiyor da ondan. sözlük facebook değil...
  4.
  su an yanımda duran hıyarin tekidir*, azcık uyuzdur*, perihan magden hastasidir, sozlukten anlamadigini dusundugum insandir. merak edenler icin bu sene birinci sinif dolaylarinda takılmaktadır.**
  5.
  "bir noktada her insan gibi hata yapmalı ve tutarsız bir şey yazmalıdır ulan, yazmalıdır!" naralarıyla baştan sona tüm entry'lerini okuduğum ve oturmuş düşünceleri yüzünden kıskanma reddesine gelmeme sebebiyet veren gıcık* yazar. istediği kadar kötü bir sözlük yazarı olsun, (bütün düşüncelerini paylaşmıyor olsam da) kendisinin "insan" olduğundan son derece eminim. hatasını yakalayana kadar da sıkı takipçisiyim.*
  6.
  sozluk yazma tekniklerini uygulamalı olarak ilk kez bounsozlukte düşünceleriyle harmanlamış yazar şahsiyet. * *
  7.
  #50726 nolu entrysiyle kendisinden adresini isteyeceğim yazar.

  kendisine bir sepet dolusu çiçek, viski ve bitter çikolata göndereceğim. tebrik babında.

  bu sözlüğüm durumu bu kadar mı güzel anlatılır kardeşim. tebrikler, ayakta alkışlıyorum...
  8.
  #55984 nolu entrysi ile "bin müsibetten" dahi nasiplenmediğini düşündüğüm yazar.
  9.
  "kürt sorunu konusunda hiçbir sol açılımı olmayan parti" ile cahilliğini cümle aleme kanıtlamış yazarcık, bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan evrimini tamamlayamamış türlerden.
  10.
  her kürt gibi pkk sempatizanı bir şahıstır. aysel tuğluk kişisine "çok değerli" yakıştırması dahi yapabilmiş.
  #36667 )
  11.
  sahip olduğu fikirlerin bir kısmına şiddetle karşı olduğum halde, iş kürtler konusuna gelince türk faşistlerinin klasik tartışma yerine "pkk sempatizanı" yaftasına maruz kaldığını gördüğüm yazar. kürt kökenli mi bilmem ama birilerinin yazılarında eleştirecekleri yerleri etnik kimliğine bağlaması da o kişilerin densizliğine verilmeli diye düşünürüm hep.
  12.
  şimdi çocuklar, az kalabalık etmişsiniz bi açılın bakalım. hah oldu. the nickless denilen rezil herif, maalesef senden benden çok düşünmektedir bir şeyleri. hatta o kadar çok düşünmektedir ki sırf zannederek onun hakkında yanlış ve hatta yapayanlış çıkarımlara varmışsınız. yani şöyle ki bu pislik herif, inandığı şeyleri o kadar sindirmiş ve bunu da öyle güzel kanıtlamıştır ki siz ayırt edemezsiniz. sözün özü, bir sakin olun.
  anlıyorum tabi gençliğin verdiği bi heyecan var üzerinizde, hemen, atılayım, of çok fena laf buldum kıvırıp götüne sokayım, bana bak acayip bi adam var hadi ağzına sıçalım, falan demişsiniz de, yapmayın evlatçım. üzmeyin bizi böyle.
  hadi şimdi evinize, ananız babanız merak etmiştir, elalemin başlıklarında çok gezinip durmayın, ortalığı dağıtmayın, yeni topladık.
  the nickless, hayatımda gördüğüm en süper adamlardan birisin, gerçekten. gözlerinden öpüyorum, iftara bekliyorum.***