kullanıcı girişi

kullanıcı adı veya e-mail

Şifre

üye olcam | şifremi unuttum

giriş
Yeni > Eski
Eski > Yeni
A'dan Z'ye
Z'den A'ya
Başlangıç
Bitiş
Tanımlarda arat
Entrylerde arat
İyisinden
gündemler (200)
sayfa >>

  yorumsuz yorumcu

  1.
  2. nesil sözlük yazarı, güzel şeyler yazıyor.
  2.
  dingil kelimesini çok kullanan bir yazar.*
  3.
  gecenin bu vakti sol frame i şekillendiren insan..
  (bkz: haril haril )
  4.
  klavyesinde turkce karakterler barindirmayan yazar.**
  5.
  sozlugun en iyi yazari. az ve oz yaziyor
  6.
  olaylari cok guzel degerlendiriyor bakis acisi hosuma gidiyor
  7.
  facebokkta bir online bi offline oluyor ve bulusucagimiz hergun saat oglen 2 de uyanip unutuyor sanirim en sinir oldugu sey yazlikta onu gunde ortalama 2 saat bekletmem ve benim onda en sevmedigim huy ise; modern biri ama gidip en dingil en kro insanlardan hoslaniyo akliiim hayalim almiyor.
  8.
  1963 dogumlu sev de ilkogretim okumus sonra robert college a girmis ve harvard hukugu kazanmis basarili bir arkadasim, dogdugum gunden beri tanisiriz o 3 mart ben 4 mart dogumluyum, butun haftasonlarimizi ve yazimizi beraber gecirdik su ana kadar hep. ikimizde universiteyi amerkida okurken manhattan da bir roofta beraber yasadik turkiyeye gelip turk hukuk sistemini de ogrendi. Ozel sirketlerde avukatlik yapti, yaklasik 6 dili anadili gibi konusuyor; ingilizce, almanca, fransizca, italyanca, cince, rusca, azicik ispanyolca da biliyor. New york times da bircok kez yazilari yayinlandi. Birsuru konferansa konusmaci ve dinleyici olarak katiliyor, ve bla bla... Izin verinde biraz bilgili olsunn artikk :)
  9.
  çok iyi yazar klasik sözlük diliyle konuşmaz. normal bir şekilde yazar ve çıkar yorum incelendiğinde ortaya güzel bir iş çıkar.

  saygılar.
  10.
  yaratici bir yazar
  11.
  sözlükte onu gördügümde bayıldıgım yazar
  (bkz: benim yazdıklarım basit kalır)